محل تبلیغات شما
وصیت نامه شهید عزیز مسلم بهروز
اِنا للهْ وَ اِنْااِلیهِ راجِعونْ»
اینجانب مسلم بهروز به شماره شناسنامه ۲۱۰ متولد ۱۳۴۵ در استهبان به دنیا آمدم اکنون آماده می شوم که تا چند روز دیگر به جبهه‌های حق علیه باطل رفته، به فکرم رسید که چند کلمه روی این کاغذ به عنوان (وصیت) بنویسم.
اگر توفیق شهادت نصیب من شد امام حسین(ع) ]را[ خواهم دید و اگر خدا خواست]نخواست[ که شهید شوم و سعادت شهید شدن نداشتم، قبر شش گوشه‌ی امام حسین(ع) را خواهم دید. البته هدف من از جبهه رفتن شهید شدن نیست بلکه هدف اول پیروزی اسلام بر کفر جهانی می باشد و خارج کردن بعثی ها از خاک کشور عزیزمان ایران می باشد، من به عنوان یک برادر خیلی کوچک از سایر برادرانم می خواهم که امام عزیز را تنها نگذارند، خدای نکرده کاری نکـنند امام ناراحت شود و هم چنـین امام زمان(عج) پیـش خدا شرمنده شود؛ چنین که امام می فرماید بر حسب روایت، نامه‌‌ی اعمال ما هفته‌ای دوبار پیش امام زمان(عج) می رود اگر خدای نکرده کاری کنیم که نامه‌ی اعمال ما وقتی به دست امام زمان(عج) برسد از دست ما ناراحت شود، اگر از دست ما ناراحت شود، وای به حال ما.
من از برادرانم می خواهم که خودشان را به ارگان های انقلابی (بسیج) معرفی کرده و به جبهه‌های حق علیه باطل رفته و با کفر بجنگند و تا می توانند این انقلاب را به تمام جهان صادر کنند، چرا که امام می فرماید: ما باید انقلابمان را به تمام جهان صادر کنیم و باز می فر ماید: تا بانگ لا اله الاالله محمد رسول الله(ص) بر تمام جهان طنین نیفکند مبارزه هست.
در پایان چند سخن از امام؛ شما پاسدارها اول باید خودتان را اصلاح کنید، من از سپاه راضی هستم و به هیچ وجه نظرم برنمی گردد. کسانی که ت را مرتجع می دانند در حقیقت راه شاه و آمریکا را در پیش دارند. نگذارید بگویم آن رهبر ملی چقدر از طلاب جوان را کشت.
آیت الله مطهری: آغاز کار به نام خدا و خلق شرک و دوگانه پرستی است.
آیت الله منتظری: مرگ بر آمریکا ذکر است همیشه در دهانتان مرگ بر آمریکا باشد.

والسلام علیکم و رحمه الله برکاته

متن وصیت نامه شهید مسلم بهروز

تصویرومتن وصیت نامه شهید بهروز

سروده مرحوم حاج حسین بهروز بمناسبت اولین اربعین حسینی . زبان حال حضرت زینب ‌ ع . با برادرش

امام ,شهید ,الله ,خواهم ,زمان ,وصیت ,امام زمان ,زمان عج ,تمام جهان ,که امام ,را به

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اشعار نسرین حسینی vercudorect amesesik خوشا مرغی نیمه پر لیوان unecovci قلم ذهن derrsemaspo سایت مناقصات خرید کادوی تولد